Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROK 2009:


V soutěži Podorlická liga 2009 získala ZKO Žamberk 1.místo!

  
Vánoční obranářský závod - Žamberk - 12.12.2009

Kategorie ZZO:
Keprtová Blanka a Art (malý knírač) - 11.místo
Dunglová Natálie a Dandy (border kolie) - 12. místo
Keprta Mirek a Archie (parson teriér) - 15.místo
Valášek Martin a Brenda (bearded kolie) - 16.místo
Vrkočová Eva a Armína (královský pudl) - 20.místo

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 5.místo 
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox (boxer) - 9.místo
Valášek Martin a Chatangee (briard) - 11.místo
Šesták Josef a Taran (NO) - 13.místo
Šestáková Kateřina a Donar (NO) - 14.místo

Kategorie ZVV1:
Harapát Ladislav a Harmy Niox (NO) - 3. místo

Kategorie IPO1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 4. místo

Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 4.místo
Beranová Eva a Alexia Laperys (NO) - 5.místo
 

Moravskotřebovský obranář - M. Třebová - 7.11.2009

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 3.místo (45, 45)
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox - 6.místo

Kategorie IPO1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 3. místo (75,96)

Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 2.místo (92,87)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 4.místo (83,84)
 

O pohár 28. října Náchod - 31.10.2009

Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 1.místo (90,80)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo (91,74)


Kyšperecká noc Letohrad - 24.10.2009

Kategorie ZM:

Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 1.místo (45, 42)
Valášek Martin a Chatangee Dalido (briard) - 4. místo (42,41)

Kategorie ZZO:
Valášek Martin a Brenda Brown Věný sen (BK) - 7.místo
  

O pohár města Jaroměře - Jaroměř - 26.9.2009

Kategorie IPO1:
Beranová Eva a Alexia Laperys - 1. místo (97,86,90), Nejlepší stopa
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 5. místo


Lukovský pohár  - Luková - 5.9.2009

Kategorie ZZO:

Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox - 5.místo

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita Lady z Pastvin - 3.místo

Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 3. místo
 

Mistrovství republiky IPO Č. Třebová 26.-28.6.2009

Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 38. místo


Obranářský závod - Vysoké Mýto - 13.6.2009

Kategorie ZM:
Nováková Radmia a Brita (x) - 9. místo (41,37)

Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 6. místo (83,89)

Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo (94,85)
  

Obranářský závod - Lanškroun - 23.5.2009

Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 2. místo

Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 4.místo
      

Obranářský závod - Ústí n. Orlicí - 16.5.2009

Obrazek
Kategorie ZVV1:
Harapát Ladislav a Harmy Niox (NO) - 1. místo
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 2. místo

Obrazek
Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 3.místo
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 5.místo


Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2009 Třinec - 25.-26.4.2009
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 7.místo (93,80,82)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 17.místo (81,66,63)


Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2009 Staňkov - 4.-5.4.2009
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 30.místo (83,75,71)
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 43.místo (4,82,71)


Halový závod Semanín - Č. Třebová-Javorka - 21.3.2009

Kategorie ZVV1
Harapát Ladislav a Harmy Niox (NO) - 2. místo
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 3. místo

Kategorie IPO1
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 6. místo