Jdi na obsah Jdi na menu
 



26.- 27.5. ROZKOŠ 2007 - Česká Skalice

Sobota 26.5.

Zuzana Vítková + Focus Akumulator
Agility SA2+3 - 8.m., Zkouška SA3 - 6.m, Jumping SA2+3 - 6.m.

Radmila Nováková + Aimy Vašata
Agility SA1 - 1.m .,Zkouška SA1 - 4.m., Jumping SA1 - 6.m.

Lukáš Novák + Arny Katka z hor
Zkouška SA3 - 4.m., Jumping SA2+3 - 2.m

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA2+3 - 3.m, Jumping SA2+3 - 9.m.

Blanka Keprtová + Art od Komáří vížky
Zkouška SA3 - 5.m., Jumping SA2+3 - 12.m.

Erika Keprtová + Vilibald Androis
Agility SA1 - 6.m., Zkouška SA1 - 5.m., Jumping SA1 - 4.m.

Sylva Chmelíčková + Izabela ze Zámku Lešná

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Agility MA2+3 -
1.m.,Zkouška MA2 - 1.m., Jumping MA2+3 - 5.m.

Dana Vítková + Fera Fitmin
Zkouška LA1 - 6.m.

Dana Vítková + Dumby Miveko
Jumping LA2+3 - 9.m.


Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Zkouška LA2 - 11.m.,Jumping LA -
2.m.

Neděle 27.5.

Zuzana Vítková + Focus Akumulator
Agility SA2+3 - 3.m, Zkouška SA3 - 4.m, Jumping SA2+3 - 7.m.

Radmila Nováková + Aimy Vašata
Agility SA1 - 8.m.,Zkouška SA1 - 8.m., Jumping SA1 - 4.m.

Lukáš Novák + Arny Katka z hor
Agility SA2+3 - 1.m., Zkouška SA3 - 2.m, Jumping SA2+3 - 4.m.

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA2+3 - 12.m. , Zkouška SA3 - 5.m., Jumping SA2+3 - 13.m.

Blanka Keprtová + Art od Komáří vížky
Agility SA2+3 - 8.m., Zkouška SA3 - 3.m, Jumping SA2+3 - 14.m.

Erika Keprtová + Vilibald Androis
Agility SA1 - 6.m.

Sylva Chmelíčková + Izabela ze Zámku Lešná

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Agility MA2+3 -4.m.
, Zkouška MA2 - 4.m., Jumping MA2+3 - 4.m.

Dana Vítková + Fera Fitmin
Zkouška LA1 - 7.m., Jumping LA1 -
3.m

Dana Vítková + Dumby Miveko
Agility LA2+3 -
3.m ,Jumping LA2+3 - 12.m.

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Jumping LA - 17.m.

12.5. Hop sem, hop tam! Sezemice

Zuzana Vítková + Focus Akumulator
Agility SA2+3 - 13.m., Zkouška SA3 - 3.m, Jumping SA2+3 - 7.m.

Radmila Nováková + Aimy Vašata
Jumping SA1 - 12.m.

Lumír Vitha + Alba Vašata
Agility SA1 - 4.m.,Zkouška SA1 - 2.m

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA2+3 - 10.m.,Zkouška SA3 - 5.m. Jumping SA2+3 - 10.m.

Blanka Keprtová + Art od Komáří vížky
Agility SA2+3 - 11.m.,Zkouška SA3 - 8.m.

Erika Keprtová + Vilibald Androis
Jumping SA1 - 5.m.

Lukáš Novák + Arny Katka z hor
Agility SA2+3 - 5.m.,Zkouška SA3 - 7.m., Jumping SA2+3 - 8.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Agility MA2+3 -
1.m. , Zkouška MA2 - 1.m., Jumping MA2+3 - 1.m.

Dana Vítková + Fera Fitmin
Zkouška LA1 - 5.m.

Dana Vítková + Dumby Miveko
Agility LA2+3 -
2.m., Zkouška LA3 -6.m., Jumping LA2+3 - 10.m.

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Agility LA2+3 - 12.m., Jumping LA2+3 - 7.m.

Jitka Stejskalová + Arida Fargo Korak CS
Agility LA2+3 - 11.m., Zkouška LA2 - 1.m.,Jumping LA2+3 - 8.m.

5.5. Rychnovský rarášek Rychnov nad Kněžnou

Zuzana Vítková + Focus Akumulator
Agility SA - 5.m., Zkouška SA3 - 2.m, Jumping SA - 4.m.

Radmila Nováková + Aimy Vašata
Agility SA - 10.m.,Zkouška SA1 - 6.m., Jumping SA - 12.m.

Radmila Nováková + Arny Katka z hor
Agility SA - 11.m.,Zkouška SA2 - 3.m

Lumír Vitha + Alba Vašata
Agility SA - 17.m.,Zkouška SA1 - 3.m

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA - 16.m., Jumping SA - 13.m.

Jana Marešová + Frencis Akumulator
Agility SA - 7.m., Zkouška SA2 - 5.m., Jumping SA - 11.m.

Blanka Keprtová + Art od Komáří vížky
Zkouška SA3 - 4.m., Jumping SA - 10.m.

Erika Keprtová + Vilibald Androis

Sylva Chmelíčková + Izabela ze Zámku Lešná

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe

Dana Vítková + Fera Fitmin
Agility LA - 22.m., Zkouška LA1 - 6.m.


Dana Vítková + Dumby Miveko
Agility LA -
1.m., Zkouška LA3 - 7.m.

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Agility LA - 24.m., Jumping LA - 10.m.

1.5. TOP CUP Hradec Králové

Zuzana Vítková + Focus Akumulator
Agility SA - 25.m.


Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Agility MA - 17.m.


Dana Vítková + Fera Fitmin
Agility LA - 14.m., Zkouška LA1 - 5.m.


Dana Vítková + Dumby Miveko
Agility LA - 9.m., Zkouška LA3 - 6.m.



28. - 29.4. Praha Letňany

Sobota 28.4.

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA - 29.m., Jumping MR SA 12.m., Jumping 2 SA - 24.m.

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Agility LA - 15.m., Jumping LA - 19.m.


Neděle 29.4.

Eva Vrkočová + Helenka Zámek

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Agility LA - 11.m.

28.4. Novosvětské čáry máry Dvůr Králové n.L.

Radmila Nováková + Aimy Vašata
Agility SA1 - 4.m., Zkouška SA1 - 8.m., Jumping SA1 - 1.m

Lumír Vitha + Alba Vašata
Agility SA1 - 6.m., Zkouška SA1 - 5.m.

Lukáš Novák + Arny Katka z hor
Agility SA2+3 - 7.m., Zkouška SA3 - 1.m. , Jumping SA2+3 - 7.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe

Agility MA2+3 -
1.m

21.4. Snoopyho jarní zkoušky Dubenec

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Zkouška SA3 - 7.m. a 7.m.

Zuzana Vítková + Focus Akumulator
Zkouška SA3 - 2.m

Blanka Keprtová + Art od Komáří vížky
Zkouška SA3 - 6.m.

Lukáš Novák + Arny Katka z hor
Zkouška SA3 - 5.m. a 5.m.

Radmila Nováková + Aimy Vašata
Zkouška SA1 - 5.m. a 11.m.

Lumír Vitha + Alba Vašata
Zkouška SA1 - 4.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Zkouška MA2 - 1.m.a 1.m.

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Zkouška LA2 - 10.m.

Dana Vítková + Fera Fitmin
Zkouška LA1 - 4.m.

14.4. O Cipískův pohár Jičín

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA - 10.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Zkouška MA2 - 1.m., Jumping MA - 6.m.

9.4. Velikonoční beránek Třebíč

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Jumping SA - 28.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Zkouška MA2 - 8.m.

25.3. Hloubětínský drak 2007 - Praha-Kyje

Radmila Nováková + Aimy Vašata
Zkouška SA1 - 5.m.

Lumír Vitha + Alba Vašata
Zkouška SA1 - 16.m.

Lukáš Novák + Arny Katka z hor
Zkouška SA3 - 9.m., Jumping SA3 - 6.m.

24.3. Závod začátečníků a štěňátek Jaroměř (neoficiální závod)

Erika Keprtová + Vilibald Androis
Agility začátečníci 3.m., Jumping začátečníci 10.m., hra Gambler 16.m.

3.-4.3. Halové závody "Krakatit 003" Malé Svatoňovice

Sobota 3.3.

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA - 10.m., Jumping SA - 13.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Zkouška MA2 - 2.m.


Neděle 4.3.

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA -
2.m., Jumping SA - 16.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Agility MA - 6.m., Zkouška MA2 - 1.m.



27.-28.1. Halové závody "Krakatit 002" Malé Svatoňovice

Sobota 27.1.

Dana Vítková + Fera Fitmin

Agility LA - 18.m., Jumping LA - 7.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Agility MA - 5.m., Jumping MA - 10.m., Zkouška MA2 - 1.m.

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA - 8.m., Zkouška SA2 - 4.m.

Neděle 28.1.

Dana Vítková + Fera Fitmin
Agility LA - 11.m., Jumping LA - 19.m., Zkouška LA1 - 1.m.

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupe
Jumping MA - 1.m.

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
Agility SA - 4.m., Jumping SA - 8.m., Zkouška SA2 - 3.m.