Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2008

22.-23.11. "Zlatá překážka" Hradec Králové, rozhodčí: T. Glabazňa, P. Rybář

NEDĚLE
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Ondřej Vrkoč + Agility
???
MA3 - 1V
3.m.
Dana Vítková + Dumby
1.m.
LA3 - 1VD
22.m.
Dana Vítková + Fera
33.m.
LA2 - 7VD
7.m.
Lukáš Novák + Arny
nestartoval
SA3 - 5VD
nestartoval

SOBOTA
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Ondřej Vrkoč + Agility
2.m.
MA3 - 1V
dis
Dana Vítková + Dumby
12.m.
LA3 - 4V
15.m.
Dana Vítková + Fera
dis
LA2 - 10VD
22.m.

15.-16.11. "PRAGIL" Praha

NEDĚLE
TÝM
ZKOUŠKA 1
ZKOUŠKA 2
AGILITY
Dana Vítková + Dumby
LA3 - 1V
LA3 - dis
dis
Dana Vítková + Fera
LA2 - 2V
LA2 - 2V
10.m.

SOBOTA
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
Dana Vítková + Dumby
5.m.
LA3 - 1V
Dana Vítková + Fera
6.m.
LA2 - 2VD



19.10. "Východočeský pohár", Letohrad, rozhodčí: Lenka Pánková


TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Lukáš Novák + Arny
4.m.
SA3 - dis
3.m.
Blanka Keprtová + Art
11.m.
SA2 - dis
10.m.
Radka Nováková + Aimy
13.m.
SA2 - 3VD
14.m.
Tereza Dlouhá + Šery
19.m.
SA1 - dis
6.m.
Marek Novák + Maggie
22.m.
SA1 - 3V
dis
Lumír Vitha + Alba
dis
SA2 - dis
15.m.
Erika Keprtová + Vilibald
dis
SA2 - dis
11.m.
Eva Vrkočová + Helenka
dis
SA3 - 3D
5.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
3.m.
MA3 - 5V
1.m.
Eva Vrkočová + Armina
9.m.
LA2 - dis
dis
Jitka Stejskalová + Maggie
15.m.
LA1 - dis
7.m.
Dana Vítková + Fera
16.m.
LA2 - dis
16.m.
Eva Vrkočová + Aneta
dis
LA1 - dis
17.m.
Eva Loučková + Dyna
dis
LA2 - dis
dis
Dana Vítková + Dumby
dis
LA3 - dis
10.m.



4.-5.10. "KRAKATIT 007", Havlovice, rozhodčí: Eva Plíštilová

NEDĚLE
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Dana Vítková + Fera
22.m.
LA2 - 2V
4.m.
Dana Vítková + Dumby
8.m.
LA3 - 2V
18.m.

SOBOTA
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Dana Vítková + Fera
6.m.
LA2 - dis
16.m.
Dana Vítková + Dumby
4.m.
LA3 - dis
2.m.

27.9."Rýzmburský pohár", Rýzmburk, rozhodčí: Jiřina Strnadová

TÝM
JUMPING
1.ZKOUŠKA
2.ZKOUŠKA
Zuzana Vítková + Focus
8.m.
SA3 - 2V
SA3 - 1V
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - 2V
MA3 - 3V
Dana Vítková + Dumby
4.m.
LA3 - dis
LA3 - dis
Eva Vrkočová + Armina
9.m.
LA2 - 2V
LA2 - 1V
Natálie Dunglová + Dobby
11.m.
LA2 - 6V
LA2 - 2V
Nikola Smolová + Dandy
21.m.
LA1 - 2V
LA1 - 7VD
Dana Vítková + Fera
dis
LA2 - 11BO
LA2 - 7VD

20.9. "Dubenecký pohár + MR kolií" Dubenec, rozhodčí: Veronika Vostrá

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
SPEC.JUMP.
Eva Vrkočová + Helenka
3.m.
SA3 - 3V
dis

Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - 3V
1.m.

Eva Vrkočová + Armina
16.m.
LA2 - 2V
13.m.

Lenka Fránková + Bayla
dis
LA2 - dis
14.m.
4.m.
Lenka Fránková + Bayla  MR kolií celkové 8.m

13.9. "Sárovecký Fin Cup", Vysoké Mýto, rozhodčí: Zdeněk Spolek            Foto

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Erika Keprtová + Vilibald
10.m.
SA1 - 3V
dis
Zuzana Vítková + Focus
15.m.
SA3 - 1VD
2.m.
Blanka Keprtová + Art
17.m.
SA2 - 6V
15.m.
Lumír Vitha + Alba
22.m.
SA2 - 9D
16.m.
Radka Nováková + Aimy
24.m.
SA2 - dis
21.m.
Tereza Dlouhá + Šery
dis
SA1 - 6VD
18.m.
Marek Novák + Maggie
dis
SA1 - 9D
dis
Ondřej Vrkoč + Agility
13.m.
MA3 - 2V
dis
Jitka Stejskalová + Maggie
22.m.
LA1 - 6VD
18.m.
Jitka Stejskalová + Arida
VETL - 3.m.

VETL - 4.m.

6.-7.9. Mistrovství České republiky v agility,
Mladá Boleslav
rozhodčí: Jon Olson (N), Kees Stoel (NL), hl.rozhodčí: Zdeněk Spolek

JEDNOTLIVCI
TÝM
JUMPING
AGILITY
SOUČET
Eva Vrkočová + Helenka
dis
dis
dis
Ondřej Vrkoč + Agility
2.m.
33.m.
8.m.
Eva Vrkočová + Armina
dis
46.m.
dis

DRUŽSTVA


JUMPING
AGILITY
SOUČET
Černé perly
Eva Vrkočová + Helenka
12.m.
3.m.
8.m.
A3 Tým
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
11.m.
dis
Eva a Vašci
Eva Vrkočová + Armina
dis
18.m.
dis


23. 8. "O pohár Purina Proplan" Jičín, rozhodčí: Zdeněk Spolek
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka
26.m.
SA3 - 5VD
10.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
5.m.
MA3 - 5VD
6.m.
Eva Vrkočová + Armina
4.m.
LA2 - dis
5.m.

23.-24.8. Mistrovství České republiky mládeže v agility,
Horka nad Moravou
rozhodčí: Michael Steiner, Alice Glocknerová, hl.rozhodčí: Lenka Pánková

JEDNOTLIVCI
DĚTI
HRA
JUMPING
AGILITY
SOUČET
Erika Keprtová+Vilibald (SA)
5.m.
8.m.
6.m.
5.m.
Tereza Dlouhá+Šery (SA)
9.m.
7.m.
dis

Natálka Dunglová+Dobby(LA)
2.m.
1.m.
1.m.
1.m.!!!
JUNIOŘI




Zuzana Vítková+Focus (SA)
13.m.
14.m.
6.m.
10.m.
Dana Vítková+Fera (LA)
20.m.
11.m.
dis

Dana Vítková+Dumby (LA)
22.m.
10.m.
10.m.
5.m.

DRUŽSTVA
Need for speed - Natálka Dunglová + Dobby
Sosáčci - Zuzana Vítková + Focus, Erika Keprtová + Vilibald
Miveka - Dana Vítková + Dumby + Fera
Třeštiprdla - Tereza Dlouhá + Šery

DRUŽSTVO
JUMPING
AGILITY
SOUČET
Need for speed (LA)
5.m.
3.m.
3.m.!!!
Sosáčci (SA)
2.m.
3.m.
2.m.!!!
Miveka (LA)
3.m.
dis

Třeštiprdla (SA)
dis
dis


Fotogalerie MČRM

15. - 16. 8. "O pohár Fitmin" Žamberk, rozhodčí: Zdeněk Spolek


TÝM
Pátek
zkoušky
Sobota
jumping
Sobota
zkoušky
Sobota
agility
Erika Keprtová + Vilibald
SA1-1V
1.m.
4V
4.m.
Tereza Dlouhá + Šery
SA1-11VD
7.m.
dis
dis
Marek Novák + Maggie
SA1-7V
dis
dis
20.m
Radka Nováková + Aimy
SA2-4VD
2.m.
dis
dis
Blanka Keprtová + Art
SA2-3VD
4.m.
5VD
15.m.
Lumír Vitha + Alba
SA2-6D
6.m.
7BO
17.m.
Jana Marešová + Francis
nestartovali
dis
dis
21.m.
Eva Vrkočová + Helenka
SA3-4VD
2.m.
4VD
13.m.
Zuzana Vítková + Focus
SA3-1V
3.m.
6D
5.m.
Lukáš Novák + Arny
SA3-3V
5.m.
dis
3.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
MA3-4VD
1.m.
1V
1.m.
Jitka Stejskalová + Maggie
LA1-3V
3.m.
dis
19.m.
Nikola Smolová + Dandy
LA1-6V
dis
1V
11.m.
Natálka Dunglová + Dobby
LA1-15D
dis
dis
10.m.
Eva Vrkočová + Armina
LA2-6V
7.m.
dis
dis
Lenka Fránková + Bayla
LA2-dis
dis
5V
23.m.
Dana Vítková + Fera
LA2-1V
8.m.
9VD
22.m.
Dana Vítková + Dumby
LA3-2V
1.m.
3VD
2.m.

5. 7. OPSION - Dvůr Králové n.L., rozhodčí: Zdeněk Spolek

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Zuzana Vítková + Focus

2.m.

SA3 - 2.m.V
1. m.
Erika Keprtová + Vilibald
22.m.
SA1 - 1.m.V
18.m.
Blanka Keprtová + Art
8.m.
SA2 - 10.m.D
20.m.

4. - 6. 7. AGILITY JUNIOR SHAMPIONSHIP 2008 - Monza (IT)


Dana Vítková a border kolie Dumby Miveko kategorie junioři
Agility jednotlivci - 3.místo
Jumping jednotlivci - 14. místo
Součet 4. místo !!!

Družstva (Dany družstvo CZECH LARGE I.)
Agility družstev - 2. místo
Jumping družstev - 11. místo
Součet 4. místo !!!

21.- 22.6. Otevřené mistrovství východních Čech v agility, Dvůr Králové n.L.: rozhodčí :Lenka Pánková, Alice Glocknerová

TÝM - sobota
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka
24.m.
SA2 - 4.m.V
26.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - 1.m.V
1.m.
Eva Vrkočová + Armina
7.m.
LA2 - 3.m.V
dis




TÝM - neděle



Eva Vrkočová + Helenka24.m.
SA2 - 5.m.V
28.m.
Ondřej Vrkoč + Agilitydis
MA3 - dis
2.m.
Eva Vrkočová + Armina15.m.
LA2 - dis
11.m.


21.6. "Hanácky skoke 2008", Horka n.M., rozhodčí: Jaroslava Podmolová


TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Tereza Dlouhá + Šery
?
2V
?


14.6. Synkov-Slemeno, rozhodčí: Eva Plíštilová
              FOTO

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Erika Keprtová + Vilibald
9.m.
SA1 - 1V
dis
Marek Novák + Maggie
18.m.
SA1 - 5V
21.m.
Tereza Dlouhá + Šery
dis
SA1 - 6V
15.m.
Radka Nováková + Aimy
19.m.
SA2 - 3V
18.m.
Blanka Keprtová + Art
10.m.
SA2 - 4VD
9.m.
Lumír Vitha + Andy
16.m.
SA2 - dis
16.m.
Zuzana Vítková + Focus
5.m.
SA3 - 1V
4.m.
Lukáš Novák + Arny
3.m.
SA3 - 2VD
2.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - 1V
dis
Natálie Dunglová + Doby
dis
LA1 - 4V
14.m.
Nikola Smolová + Dandy
dis
LA1 - 5V
8.m.
Jitka Stejskalová + Maggie
8.m.
LA1 - 12VD
6.m.
Dana Vítková + Fera
21.m.
LA2 - 5VD
11.m.
Dana Vítková + Dumby
9.m.
LA3 - dis
2.m.
Jitka Stejskalová + Arida
VET - 4.m.

VET - 1.m.


7.6. Opatovice nad Labem, rozhodčí: Petr Rybář


TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Jitka Stejskalová + Maggie
10.m.
LA1 - 7V
8.m.


7.-8.6. "Sultán cup" - Rýzmburk, rozhodčí: Alice Glocknerová
              FOTO

NEDĚLE
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Erika Keprtová + Vilibald
dis
SA1 - 8VD
SA1 - dis
Blanka Keprtová + Art
11.m.
SA2 - 5D
SA2+3 - 8.m.
Eva Vrkočová + Helenka
8.m.
SA2 - 7BO
SA2+3 - 9.m.
Zuzana Vítková + Focus
6.m.
SA3 - 1VD
SA2+3 - 6.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - dis
MA2+3 - 1.m.
Eva Vrkočová + Armina
14.m.
LA2 - dis
LA2+3 - 11.m.


SOBOTA
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Erika Keprtová + Vilibald
dis
SA1 - 6VD
nestartovala
Blanka Keprtová + Art
dis
SA2 - dis
SA2+3 - 6.m.
Eva Vrkočová + Helenka
dis
SA2 - 3V
SA2+3 - 4.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
4.m.
MA3 - 1V
MA2+3 - dis
Eva Vrkočová + Armina
dis
LA2 - dis
LA2+3 - dis


31.5. - 1.6. "MR BCCCZ" - Rozkoš, rozhodčí: Bernd Huppe, Zdeněk Spolek

TÝM
MR - jednotlivci
MR - družstva
Dana Vítková + Dumby
10.m.
12.m.
Dana Vítková + Fera
36.m.
12.m.


24.-25.5. "ROZKOŠ 2008" - Rozkoš, rozhodčí: I.+R.Lukáčovi (SK)
FOTO

NEDĚLE 25.5.
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Marek Novák + Maggie
SA1 - 8.m.
SA1 - dis
SA1 - dis
Erika Keprtová + Vilibald
SA1 - dis
SA1 - dis
SA1 - dis
Blanka Keprtová + Art
SA2+3 - 9.m.
SA2 - 9VD
SA2+3 - 3.m.
Eva Vrkočová + Helenka
SA2+3 - 12.m.
SA2 - 1V
SA2+3 - dis
Radka Nováková + Aimy
SA2+3 - 20.m.
SA2 - 11VD
SA2+3 - 9.m.
Lumír Vitha + Andy
SA2+3 - 14.m.
SA2 - 6VD
SA2+3 - 6.m.
Lukáš Novák + Arny
SA2+3 - 5.m.
SA3 - dis
SA2+3 - dis
Ondřej Vrkoč + Agility
MA2+3 - 1.m.
MA3 - dis
MA2+3 - dis
Natálka Dunglová + Doby
LA1 - dis
LA1 - 2V
LA1 - 3.m.
Nikola Smolová + Dandy
LA1 - dis
LA1 - dis
LA1 - dis
Dana Vítková + Dumby
LA2+3 - 3.m.
LA3 - 3V
LA2+3 - 8.m.
Eva Vrkočová + Armina
LA2+3 - dis
LA2 - dis
LA2+3 - dis
Dana Vítková + Fera
LA2+3 - 16.m.
LA2 - dis
LA2+3 - 11.m.


SOBOTA 24.5.
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Marek Novák + Maggie
SA1 - 9.m.
SA1 - dis
SA1 - dis
Erika Keprtová + Vilibald
SA1 - dis
SA1 - dis
SA1 - 8.m.
Blanka Keprtová + Art
SA2+3 - 8.m
SA2 - 7VD
SA2+3 - 5.m.
Eva Vrkočová + Helenka
SA2+3 - dis
SA2 - dis
SA2+3 - 15.m.
Radka Nováková + Aimy
SA2+3 - dis
SA2 - 13BO
SA2+3 - 11.m.
Lumír Vitha + Andy
SA2+3 - dis
SA2 - 8VD
SA2+3 - 16.m.
Lukáš Novák + Arny
SA2+3 - dis
SA3 - dis
SA2+3 - 2.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
MA2+3 - 8.m.
MA3 - 4VD
MA2+3 - 7.m.
Natálka Dunglová + Doby
LA1 - dis
LA1 - 3V
LA1 - dis
Nikola Smolová + Dandy
LA1 - dis
LA1 - dis
LA1 - dis
Dana Vítková + Dumby
LA2+3 - 4.m.
LA3 - dis
LA2+3 - 2.m.
Eva Vrkočová + Armina
LA2+3 - 5.m.
LA2 - dis
LA2+3 - 8.m.
Dana Vítková + Fera
LA2+3 - 8.m.
LA2 - dis
LA2+3 - dis


18.5. "EXTREME AGILITY" - Pardubice, rozhodčí: Eva Plíštilová


TÝM
ZKOUŠKA1
ZKOUŠKA2
Jitka Stejskalová + Maggie
LA1 - 3VD
LA1 - dis


10.5. "Hop sem, hop tam" - Sezemice, rozhodčí: Zdeněk Spolek


TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Zuzana Vítková + Focus
SA2+3 - 10.m.
SA3 - 1V
SA2+3 - 2.m.
Eva Vrkočová + Helenka
SA2+3 - 12.m.
SA2 - dis
SA2+3 - dis
Ondřej Vrkoč + Agility
MA2+3 - 1.m.
MA3 - 6V
MA2+3 - 5.m.
Eva Vrkočová + Armina
LA2+3 - 7.m.
LA2 - 2V
LA2+3 - 9.m.


10.5. "Hanácky zkóške 2008" - Olomouc, rozhodčí: Petr Noga


TÝM
ZKOUŠKA1
ZKOUŠKA2

Tereza Dlouhá + Šery
1VD
?


8.5. "Kennel Cup"

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Dana Vítková + Dumby
3.m.
LA3 - 2V
2.m.
Dana Vítková + Fera
9.m.
LA2 - dis
8.m.


3.5. "Rychnovský Rarášek" - Rychnov n.Kn., rozhodčí: Eva Plíštilová          FOTO

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka
6.m.
SA2 - 11V
22.m.
Radka Nováková + Arny
7.m.
SA2 - 13VD
23.m.
Marek Novák + Maggie
13.m.
SA1 - dis
26.m.
Radka Nováková + Aimy
15.m.
SA2 - dis
29.m.
Jana Marešová + Francis
16.m.
SA2 - 14VD
19.m.
Blanka Keprtová + Art
18.m.
SA2 - 6V
11.m.
Lumír Vitha + Andy
dis
SA1 - dis
13.m.
Erika Keprtová + Vilibald
dis
SA1 - 5V
12.m.
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - dis
12.m.
Tereza Dlouhá + Šery
dis
MA1 - dis
20.m.
Eva Vrkočová + Armina
8.m.
LA2 - dis
20.m.
Jitka Stejskalová + Maggie
24.m.
LA1 - 8VD
26.m.
Lenka Fránková + Bayla
dis
LA2 - dis
25.m.
Jitka Stejskalová + Arida
VetLA- 2.m.

VetLA- 1.m.


26. 4. "O Cipískův Pohár" - Jičín, rozhodčí : Veronika Vostrá

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Zuzana Vítková + Focus
7.m.
SA3 - 4VD
2.m.
Dana Vítková + Dumby
6.m.
LA3 - 1VD
3.m.
Dana Vítková + Fera
17.m.
LA2 - 1V
14.m.



26. - 27.4. Kirican a Miacis Šumperk, rozhodčí: Mgr. Jiřina Strnadová


Neděle 27.4.
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka Zámek
dis
SA2 - 1V
dis
Zuzana Vítková + Focus Akumulator
4.m.
SA3 - dis
1.m.
Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupé
4.m.
MA3 - 1V
1.m.
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
dis
LA2 - 1VD
5.m.


Sobota 26.4.
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka Zámek
dis
SA2 - 1V
7.m.
Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupé
2.m.
MA3 - dis
2.m.
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
2.m.
LA2 - 3V
8.m.


24.3. Velokonoční beránek 2008 - Třebíč, rozhodčí: Lenka Pánková

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka Zámek
13.m.
SA2 - 4V
dis
Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupé
dis
MA3 - 1V
8.m.
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
8.m.
LA2 - 6VD
dis

24.3. TOP CUP INDOOR, Praha - Letňany

Dana Vítková + Dumby Miveko
Junioři FINÁLE - 1. místo

Junioři zkouška LA3 - 1V

Agility LA - 5.m.

Jumping LA - 10.m.

22. - 23.3. MR pudlů, Praha - Letňany

Eva Vrkočová + Helenka Zámek
MR pudlů kategorie SA - 3.místo
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
MR pudlů kategorie LA - 1. místo

Agility LA - 10.m.

Agility LA (2) - 13.m.

Jumping LA - 4.m.

Jumping LA(2) - 20.m.

8. - 9.3.Krakatit 006 - Malé Svatoňovice - rozhodčí: Alice Glöcknerová

Neděle 9.3.
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Radka Nováková + Arny Katka z hor
10.m.
SA2 - 4V
dis
Radka Nováková + Aimy Vašata
12.m.
SA2 - 5VD
19.m.
Lumír Vitha + Alba Vašata
19.m.
SA1 - 1V
14.m.


Sobota 8.3.
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Lukáš Novák + Arny katka z hor
9.m.
SA3 - 1VD
6.m.
Radka Nováková + Aimy Vašata
20.m.
SA2 - 7D
9.m.
Marek Novák + Maggie
18.m.
SA1 - 6VD
11.m.
Lumír Vitha + Alba Vašata
dis
SA1 - 2V
18.m.
Lukáš Novák + Heydi Fitmin
9.m.
LA1 - 4VD
12.m.

26. - 27.1. Krakatit 005 - Malé Svatoňovice - rozhodčí: Lenka Pánková

Neděle 27.1.

TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka Zámek
10.m.
SA2 - 2V
5.m.
Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupé
1.m.
MA3 - 1V
13.m.
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
4.m.
LA2 - dis
10.m.

Sobota 26.1.
TÝM
JUMPING
ZKOUŠKA
AGILITY
Eva Vrkočová + Helenka Zámek
22.m.
SA2 - 5VD
16.m.
Lukáš Novák + Arny Katka z hor
4.m.
SA3 - 4V
12.m.
Lumír Vitha + Alba Vašata
17.m.
SA1 - 4V
dis
Radmila Nováková + Aimy Vašata
19.m.
SA2 - dis
23.m.
Marek Novák + Maggie
dis
SA1 - 6VD
dis
Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupé
2.m.
MA3 - dis
4.m.
Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
7.m.
LA2 - 1V
dis
Lukáš Novák + Heydi Fitmin
dis
LA1 - 6VD
dis