Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2009

17.-18.10. "Zlatá překážka", Hradec Králové, rozhodčí: manželé Lukáčovi
NEDĚLE
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Jitka Stejskalová + Maggie
23.m.
LA2-dis
dis
1
SOBOTA
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Jitka Stejskalová + Maggie
6.m.
LA2-9VD
dis
4

10.10. "Podzimní Brno" + MR kavalírů, Brno, rozhodčí: Lenka Pánková
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Zuzana Vítková + Focus
7.m.
SA3-4V
1.m.
16,4
MR kavalírů
Tým
Jump.MR
Agi.MR
Součet
Body
Zuzana Vítková + Focus
2.m.
1.m.
1.m.
18,42

10.10. "Podzimní pohár", Dvůr Králové n.L., rozhodčí: Jiřina Máčková
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
MA3-dis
dis
1

3.-4.10."OPSION 006", Havlovice, rozhodčí: Eva Plíštilová
SOBOTA
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Tereza Dlouhá + Šery
12.m.
SA2-4V
14.m.
7
Natálie Dunglová + Dobby
dis
LA2-6V
6.m.
7
Nikola Smolová + Dandy
dis
LA2-11BO
15.m.
1
NEDĚLE
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Nikola Smolová + Dandy
21.m.
LA2-11VD
dis
4

26.9. "Rýzmburský Pohár", Rýzmburk, rozhodčí: Eva Plíštilová
Tým
Jump.
Zk.1
Zk.2
Body
Eva Vrkočová + Helenka
8.m.
SA2-dis
SA2-dis
1
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3-2V
MA3-1V
23,78
Eva Vrkočová + Armina
6.m.
LA3-dis
LA3-2D
2
Eva Vrkočová + Aneta
13.m.
LA1-4D
LA1-1V
7

26.-27.9. "Mistrovství České republiky mládeže", Opatovice n.L., rozhodčí: Jiřina Máčová, Antonín Diviš
DĚTI
Tým
Jump.jed.
Agi.jed.
Součet
Body
Erika Keprtová + Vilibald
7.m.
10.m.
6.m.
5
Tereza Dlouhá + Šery
13.m.
12.m.
12.m.
5
Natálie Dunglová + Dobby
1.m.
1.m.
1.m.
32,72
Nikola Smolová + Dandy
3.m.
dis
3.m.
14,24

JUNIOŘI
Tým
Jump.jed.
Agi.jed.
Součet
Body
Zuzana Vítková + Focus
7.m.
1.m.
2.m.
27,56
Marek Novák + Maggie
dis
dis
dis
5
Dana Vítková + Dumby
4.m.
9.m.
7.m.
5
Dana Vítková + Fera
dis
dis
dis
5

DRUŽSTVA
Tým
Jump.dr.
Agi.dr.
Součet
Erika Keprtová + Vilibald
2.m.
10.m.
10.m.
Tereza Dlouhá + Šery
8.m.
9.m.
7.m.
Zuzana Vítková + Focus
2.m.
10.m.
10.m.
Marek Novák + Maggie
8.m.
9.m.
7.m.
Natálka Dunglová + Dobby
6.m.
5.m.
6.m.
Nikola Smolová + Dandy
6.m.
5.m.
6.m.
Dana Vítková + Dumby
5.m.
2.m.
3.m.
Dana Vítková + Fera
5.m.
2.m.
3.m.

12.-13.9. "Mistrovství České republiky" Žamberk, rozhodčí: Per Berg Kirkevold(NO), Alice Glöcknerová, Veronika Vostrá

Závod CACIAg
Kategorie
Tým
Umístění
Body
MA
Ondřej Vrkoč + Agility
2. m. = res.CACIAg
10
LA
Eva Vrkočová + Armina
23.m.
0


JEDNOTLIVCI
Tým
Jump.jed.
Agi.jed.
Součet
Body
Erika Keprtová + Vilibald
17.m.
32.m.
21.m.
5
Zuzana Vítková + Focus
dis
dis
dis
5
Ondřej Vrkoč + Agility
30.m.
dis
dis
5
Dana Vítková + Dumby
11.m.
dis
dis
5
Eva Vrkočová + Armina
dis
dis
dis
5

DRUŽSTVA
Družstva
Jump.dr.
Agi.dr.
Součet
Erika Keprtová + Vilibald
dis
9.m.
dis
Zuzana Vítková + Focus
dis
9.m.
dis
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
dis
dis
Dana Vítková + Dumby
6.m.
dis
dis
Eva Vrkočová + Armina
dis
dis
dis

29.8. "Fitmin cup", Česká Třebová, rozhodčí: Eva Plíštilová
Tým
Jump.
Zk.
Body
Tereza Dlouhá + Šery
dis
SA1 - 2V
6
Radka Nováková + Aimy
9.m.
SA2 - 8D
2
Lumír Vitha + Alba
4.m.
SA2 - dis
1
Marek Novák + Maggie
7.m.
SA2 - 1V
7
Erika Keprtová + Vilibald
5.m.
SA2 - 10BO
1
Radka Nováková + Arny
dis
SA2 - 7VD
4
Zuzana Vítková + Focus
dis
SA3 - 1V
9
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
MA3 - 2VD
5
Eva Vrkočová + Aneta
dis
LA1 - 4V
6
Eva Vrkočová + Armina
dis
LA3 - 1BO
1
Jitka Stejskalová + Maggie
8.m.
LA2 - dis
1
Nikola Smolová + Dandy
dis
LA1 - dis
1
Dana Vítková + Dumby
2.m.
LA3 - dis
7,7
Dana Vítková + Fera
dis
LA3 - dis
1

29.8. "Sárovecký Fin cup", Vysoké Mýto, rozhodčí: Alice Glöcknerová
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Zuzana Vítková + Focus
5.m.
SA3-3V
5.m.
9
Erika Keprtová + Vilibald
dis
SA2-2V
19.m.
7
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
MA3-dis
10.m.
1
Dana Vítková + Dumby
10.m.
LA3-dis
13.m.
1
Jitka Stejskalová + Maggie
11.m.
LA2-5V
9.m.
7
Dana Vítková + Fera
16.m.
LA3-dis
6.m.
1
Nikola Smolová + Dandy
dis
LA1-6D
dis
2
Eva Vrkočová + Aneta
dis
LA1-7D
20.m.
2
Eva Vrkočová + Armina
dis
LA3-dis
18.m.
1

22.8. "Hurá na republiku", Lysá nad Labem, rozhodčí: Věra Vostrá
Tým
Jump.1
Jump.2.
Jump.3
Jump.4
Body
Erika Keprtová + Vilibald
6.m.
13.m.
6.m.
5.m.
1

14.-15.8. "O pohár Fitmin", Žamberk, rozhodčí: Zdeněk Spolek
Tým
Jump.-pá
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Zuzana Vítková + Focus
4.m.
4.m.
SA3-3V
5.m.
10
Radka Nováková + Aimy
8.m.
16.m.
SA2-6V
14.m.
8
Radka Nováková + Arny
9.m.
13.m.
SA2-5V
4.m.
8
Tereza Dlouhá + Šery
15.m.
dis
SA1-7D
16.m.
3
Lumír Vitha + Alba
dis
10.m.
SA2-9VD
dis
5
Marek Novák + Maggie
dis
dis
SA2-10VD
dis
5
Erika Keprtová + Vilibald
dis
dis
SA2-dis
7.m.
2
Ondřej Vrkoč + Agility
3.m.
dis
MA3-3V
dis
14,44
Dana Vítková + Dumby
3.m.
dis
LA3-dis
6.m.
7,56
Natálie Dunglová + Dobby
8.m.
1.m.
LA2-13D
5.m.
11,76
Jitka Stejskalová + Maggie
14.m.
15.m.
LA2-8VD
14.m.
5
Dana Vítková + Fera
17.m.
dis
LA3-2VD
12.m.
5
Nikola Smolová + Dandy
dis
23.m.
LA1-12VD
20.m.
5
Eva Vrkočová + Aneta
dis
21.m.
LA1-5V
17.m.
7
Eva Vrkočová + Armina
dis
9.m.
LA3-3VD
10.m.
5

1.8. "Skok za skokem", Prostějov, rozhodčí: Jaroslava Podmolová
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Tereza Dlouhá + Šery
12.m.
SA1 - 2V
14.m.
6

11.7. "OPSION", Dvůr Král.n.L., rozhodčí: Lenka Pánková
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Erika Keprtová + Vilibald
9.m.
SA2 - dis
15.m.
1

27.-28.6. "Otevřené mistrovství východních Čech", Dvůr Král.n.L., rozhodčí: manželé Lukáčovi (SK)
Neděle
Tým
Jump.
Jump.
Agi.
Body
Ondřej Vrkoč + Agility10.m.
1.m.
16.m.
8,86
Eva Vrkočová + Aneta27.m.
dis
dis
1
Eva Vrkočová + Armina9.m.
17.m.
6.m.
1
Nikola Smolová + Dandydis
dis
dis
1

Sobota
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
MA3 - dis
6.m.
1
Eva Vrkočová + Aneta
27.m.
LA1 - 13VD
dis
4
Eva Vrkočová + Armina
12.m.
LA3 - dis
6.m.
1
Nikola Smolová + Dandy
35.m.
LA1 - dis
dis
1

13.6. "Dvojzkoušky", Prostějov, rozhodčí: Jiřina Máčková
TÝM
Zk. I.
Zk. II.
Body
Tereza Dlouhá + Šery
SA1 - 10VD
SA1 - dis
4

13.- 14.6. "MČR BCCCZ", Rozkoš

JEDNOTLIVCI

TÝM
Jump.jed.
Agi.jed.
Celkem jed.
Body
Dana Vítková + Dumby
dis
dis
dis
5
Dana Vítková + Fera
dis
dis
dis
5

DRUŽSTVA

TÝM
Jump.dr.
Agility dr.
Celkem dr.
Dana Vítková + Dumby
dis
dis
dis
Dana Vítková + Fera
dis
dis
dis

6.6. "Sultán cup" Rýzmburk, rozhodčí: Eva Plíštilová
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Ondřej Vrkoč + Agility
6.m.
MA3 - 1V
1.m.
16,14
Eva Vrkočová + Aneta
16.m.
LA1 - 4V
dis
6
Eva Vrkočová + Armina
dis
LA3 - 1V
14.m.
9


23.-24..5. "ROZKOŠ 2009" Česká Skalice, rozhodčí: Iveta a Roman Lukáčovi (SK)
Neděle
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Marek Novák + Maggie
23.m.
SA1 - dis
30.m.
1
Erika Keprtová + Vilibald
9.m.
SA2 - 7V
23.m.
7
Lumír Vitha + Alba
19.m.
SA2 - 11VD
25.m.
4
Arny
17.m.
SA2 - 6V
13.m.
7
Radmila Nováková + Aimy
16.m.
SA2 - dis
dis
1
Zuzana Vítková + Focus
6.m.
SA3 - 4V
16.m.
9
Ondřej Vrkoč + Agility
4.m.
MA3 - 3V
dis
9
Eva Vrkočová + Aneta
dis
LA1 - dis
dis
1
Jitka Stejskalová + Maggie
35.m.
LA1 - 5VD
14.m.
4
Natálie Dunglová + Dobby
21.m.
LA2 - 4VD
8.m.
4
Eva Vrkočová + Armina
20.m.
LA3 - 9D
15.m.
2
Dana Vítková + Dumby
13.m.
LA3 - 8V
18.m.
9
Dana Vítková + Fera
dis
LA3 - 7V
dis
9
Jitka Stejskalová + Arida
VET- 2.m.

VET-1.m.
12,22

Sobota
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Marek Novák + Maggie
20.m.
SA1 - 4D
dis
2
Erika Keprtová + Vilibald
13.m.
SA2 - 5V
12.m.
7
Lumír Vitha + Alba
15.m.
SA2 - 6VD
dis
4
Arny
9.m.
SA2 - 13VD
13.m.
4
Radmila Nováková + Aimy
21.m.
SA2 - 15D
dis
2
Zuzana Vítková + Focus
8.m.
SA3 - 3VD
4.m.
5
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - 2V
dis
16,86
Eva Vrkočová + Aneta
23.m.
LA1 - dis
34.m.
1
Jitka Stejskalová + Maggie
21.m.
LA1 - 12D
31.m.
2
Natálie Dunglová + Dobby
32.m.
LA2 - dis
25.m.
1
Eva Vrkočová + Armina
16.m.
LA3 - 10VD
8.m.
5
Dana Vítková + Dumby
13.m.
LA3 - 3V
15.m.
9
Dana Vítková + Fera
dis
LA3 - 8VD
dis
5
Jitka Stejskalová + Arida
VET-dis

VET- 1.m.
7,12


16.5. "Rychnovský Rarášek" Rychnov n.Kn., rozhodčí: Alice Glöcknerová
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Tereza Dlouhá + Šery
7.m.
SA1- 3V
7.m.
6
Marek Novák + Maggie
dis
SA1 - dis
8.m.
1
Arny
dis
SA2 - 3V
12.m.
7
Erika Keprtová + Vilibald
dis
SA2 - 4V
11.m.
7
Radmila Nováková + Aimy
12.m.
SA2 - 7VD
17.m.
4
Lumír Vitha + Alba
4.m.
SA2 - 8VD
13.m.
4
Zuzana Vítková + Focus
6.m.
SA3 - 2V
10.m.
9
Ondřej Vrkoč + Agility
4.m.
MA3 - 1V
4.m.
9
Jitka Stejskalová + Maggie
10.m.
LA1 - 10VD
1.m.
12,64
Eva Vrkočová + Aneta
dis
LA1 - 12D
dis
2
Eva Vrkočová + Armina
12.m.
LA2 - 8D
dis
2
Dana Vítková + Fera
9.m.
LA3 - dis
12.m.
1
Dana Vítková + Dumby
5.m.
nestartovala
nestart.
1
Jitka Stejskalová + Arida
VET-2.m.

VET-1.m.
12,22


9.5. "HOP SEM, HOP TAM" Sezemice, rozhodčí: Alice Glöcknerová
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Zuzana Vítková + Focus
2.m.
SA3 - 1V
2.m.
21,9
Ondřej Vrkoč + Agility
3.m.
MA3 - dis
dis
5,52
Eva Vrkočová + Aneta
18.m.
LA1 - 7V
dis
6
Eva Vrkočová + Armina
dis
LA2 - 1V
10.m.
7


2.-3.5. "MR pudlů" Praha, rozhodčí: Antonín Grygar, Manuel Alff(LU)
Neděle
Tým
Agi.
Jump.
MR pudlů
Body
Eva Vrkočová + Aneta
dis
dis
dis
5
Eva Vrkočová + Armina
13.m.
17.m.
2.m.
5

Sobota
Tým
Agi.
Jump.
Jump.
CACAg
Body
Eva Vrkočová + Aneta
dis
dis
dis
dis
1
Eva Vrkočová + Armina
13.m.
13.m.
15.m.
18.m.
1


1.5. "Prvomájový běh agility" Jičín, rozhodčí: Alice Glöcknerová
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
MA3 - dis
1.m.
8,38


25.-26.4. "Kirican a Miacis" Šumperk, rozhodčí: Eva Plíštilová
Neděle
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Tereza Dlouhá + Šery
14.m.
SA1-4V
9.m.
6
Erika Keprtová + Vilibald
2.m.
SA2 - 4VD
8.m.
10,05
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
MA3 - 1V
6.m.
15,96
Eva Vrkočová + Aneta
10.m.
LA1 - dis
dis
1
Eva Vrkočová + Armina
dis
LA2 - 1V
9.m.
7

Sobota
Tým
Jump.
Agi.
Agi.
Body
Tereza Dlouhá + Šery
2.m.
dis
2.m.
12
Ondřej Vrkoč + Agility
1.m.
4.m.
2.m.
13,4
Eva Vrkočová + Aneta
dis
20.m.
dis
1
Eva Vrkočová + Armina
4.m.
dis
dis
1


13.4. "Velikonoční beránek" Třebíč, rozhodčí: Lenka Pánková, Jitka Novotná
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Ondřej Vrkoč + Agility
2.m.
MA3 - 1V
11.m.
16,15
Eva Vrkočová + Aneta
dis
LA1 - dis
27.m.
1
Eva Vrkočová + Armina
dis
LA2 - 15BO
12.m.
1


4.4. "Jaro 2009" Hradec Králové, rozhodčí: Jaroslava Podmolová

Tým
Jump-1.
Jump-2.Jump-3.Body
Ondřej Vrkoč + Agility
dis
dis
1.m.
8,74
Dana Vítková + Dumby
27.m.
24.m.
23.m.
1
Dana Vítková + Fera
18.m.
11.m.
26.m.
1


7.-8.2.
"OPSION "Hradec Králové, rozhodčí: Zdeněk Spolek
Neděle
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Vítková Dana + Dumby
dis
LA3 - 3V
3.m.
13,68
Vítková Dana + Fera
15.m.
LA3 - dis
dis
1
Stejskalová Jitka + Maggie
dis
LA1 - dis
dis
1

Sobota
Tým
Jump.
Zk.
Agi.
Body
Nováková Radmila + Aimy
dis
SA2 - 6VD
19.m.
4
Vitha Lumír + Alba
dis
SA2 - 7VD
dis
4
Novák Marek + Maggie
dis
SA1 - 9VD
16.m.
4
Dunglová Natálie + Dobby
19.m.
LA2 - 6D
10.m.
2
Stejskalová Jitka + Maggie
dis
LA1 - 9D
20.m.
2