Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2010

 

Eva Vrkočová + Armina Bílý Bohém
Dat. Závod + místo Jump. Zkouška Agility Body
 05.04.  Velikonoční beránek Třebíč  6  LA3 - dis  9  1
 24.04.  Jarní závod Jičín  dis  LA3 - dis  3/36  6,44
 01.05.  MR pudlů Praha  dis    8  5
 02.05.  MR pudlů Praha  17    10  
   MR pudlů celkově - dis  6      
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  30  LA2 - 3V  7  7
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  dis  LA2 - 3V  dis  7
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  22  LA2 - dis  dis  1
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  dis  LA2 - dis  2/24  7,2
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  4  LA2 - 11VD  13  4
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  23    21  1
     dis      
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  12  LA2 - 9V  12  7
 07.08.  OPSION 012 Havlovice  dis  LA2 - 6VD  5  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-3/14  LA2 - 5V  7  10,42
 21.08.  O pohár Purina Proplan Jičín  dis  LA2 - 6V  18  7
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  9  LA2 - 7VD  dis  4
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  2/15  LA2 - 2V    12,75
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  dis  LA2 - dis  8  1
 03.10.  OPSION 013 Havlovice  7  LA2 - 6V  15  7
 20.10.  Jahodová bowle Kladno  9  LA2 - 8V  dis  7
 21.10.  Jahodová bowle Kladno  18  LA2 - 9VD  3/15  8,6

 

Eva Vrkočová + Aneta Orlický poklad

Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 05.04.  Velikonoční beránek Třebíč  dis  LA1 - ?  dis  1
 24.04.  Jarní závod Jičín  16  LA1 - 4VD  dis  4
 01.05.  MR pudlů Praha  10    10  5
 02.05.  MR pudlů Praha  15    dis  
   MR pudlů celkově - 3. místo!!!  13      
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  16  LA2 - 10VD  8  4
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  19  LA2 - 9VD  13  4
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  9  LA2 - 6VD  dis  4
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  1/24  LA2 - dis  dis  8,44
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  10  LA2 - dis  24  1
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  22    dis  1
     30      
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  14  LA2 - 5V  dis  7
 07.08.  OPSION 012 Havlovice  5  LA2 - 5VD  dis  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - 6V    7
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk LA2-dis  LA2 - 1V dis  7
 21.08.  O pohár Purina Proplan Jičín  10  LA2 - 7VD  dis  4
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  13  LA2 - 2V  dis  7
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  dis  LA2 - dis    1
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  dis  LA2 - 6VD 10  4
 03.10.  OPSION 013 Havlovice  19  LA2 - 9VD  17  4
 20.11.  Jahodová bowle Kladno  dis  LA2 - dis  18  1
 21.11.  Jahodová bowle Kladno  dis  LA2 - dis    1

 

Ondřej Vrkoč + Agility Černá Irupé

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška   Agility  Body
 20.03.  OPSION 009 Hradec Králové  dis  MA3 - dis  1/23  8,38
 21.03.  OPSION 009 Hradec Králové  dis  MA3 - 2VD  4  5
 05.04.  Velikonoční beránek Třebíč  dis  MA3 - 1V  5  9
 17.04.  Zlatá překážka Hradec Králové  13  MA3 - 2VD  1/30  12,8
 18.04.  Zlatá překážka Hradec Králové  dis  MA3 - 2V  1/31  16,86
 24.04.  Jarní závod Jičín  2/20  MA3 - 2V  dis  15
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  1/23  MA3 - 1V  dis  16,38
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  12  MA3 - dis  6  1
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  2/23  MA3 - dis  dis  7,15
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  1/9  MA3 - 3VD  1/9  18,08
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  4  dis  11  1
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  17    9  1
     1/25      7,5
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  1/11  MA3 - 2V  dis  15,66
 07.08.  OPSION 012 Havlovice  1/11  MA3 - 2VD  1/11  18,32
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    MA3 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  MA3-1/2  MA3 - 1V  dis  14,1
 21.08.  O pohár Purina Proplan Jičín  2/19  MA3 - 1V  3/19  19,71
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  1/20  MA3 - dis  4  8,2
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  1/9  MA3 - 1VD    11,54
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  1/11  MA3 - dis  dis  7,66
 03.10.  OPSION 013 Havlovice  2/9  MA3 - dis  dis

 6,45

MČR v agility 11.-12.9.2010

  Jumping Agility Součet Body
 Jednotlivci  dis  2/58   12,9
 Družstva  8. místo  11. místo 7. místo  
 CACIAg   4. místo    

 

 Erika Keprtová + Vilibald Androis

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility Body
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  dis  SA2 - 8V  7  7
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  dis  SA2 - dis  2/35  7,75
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  5  SA2 - 7V  3/24  11,96
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  5  SA2 - 7VD  4  4
 07.08.  LVT Větřkovice  3/18  SA2 - dis    5,72
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    SA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk SA2-dis  SA2 - dis  16  1
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  12  SA2 - 3V  dis  7
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  1/18  SA2 - dis  

 8,08

19.9. MČR mládeže v agility Třebíč

Jumping Agility Součet Body
Jednotlivci - mládež 14/26 11/29 6. místo 5
Družstva 6 4 3. místo  

 

Miroslav Keprta + Archie Borimar

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 05.06  OPSION 010 Rozkoš  dis  SA1 - 2V  dis  6
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  13  SA1 - 2V  9  6
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  16  SA1 - 4VD  15  4
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  17  SA1 - dis  15  1
 07.08.  LVT Větřkovice  dis  SA1 - dis    1
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    SA1 - 2V    6
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  SA1-dis  SA1 - 4V  10  6
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  9  SA1 - dis    1

 

Jitka Stejskalová + Maggie Family Citas

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility Body
 17.04.  Zlatá překážka Hradec Králové  25  LA2 - 17VD  18  4
 18.04.  Zlatá překážka Hradec Králové  dis  LA2 - dis  24  1
 31.07.  Sirius cup Opatovice n.L.  14  LA2 - 17VD  12  4
 01.08.  Sirius cup Opatovice n.L.  8  LA2 -6VD  15  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - 3V    7
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-dis  LA2 -dis  dis  1
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  dis  LA2 -dis  dis  1
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  4  LA2 - 3VD    4

 

Natálie Dunglová + Dobby Dandy Fitmin

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  3/36  LA2 - dis  5  6,44
 05.06.  OPSION 010 Rozkoš  10  LA2 - 7V  10  7
 06.06.  OPSION 010 Rozkoš  14  LA2 - dis  7  1
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - 4V    7
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-2/14  LA2 - 7V  dis  11,56
 02.10.  OPSION 013 Havlovice  10  LA2 - dis  9  1
19.9. MČR mládeže v agility Třebíč

Jumping Agility Součet Body
Jednotlivci 2/7 1/7 1. místo 31,77
Děti 1 3 1. místo  

 

Zuzana Vítková + Focus Akumulator

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  13  SA2 - 2V  1/24  14,44
 26.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  5  SA2 - 2V  5  7
 27.06.  Mistrovství VČ - Dvůr Král. n.L.  12    dis  1
     10      
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    SA2 - 1V    7
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  SA2-1/20  SA2 - dis  2/31  12,24
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  dis  SA2 - dis  2/31  8,86
03.10.  MR kavalírů Praha  1/21    1/21  19,54
   MR kavalírů - 1. místo!!!        
19.9. MČR mládeže v agility Třebíč

Jumping Agility Součet Body
Jednotlivci  dis  8/26  14 5
Družstva  6  4  3. místo  

 

Tereza Dlouhá + Šery

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility Body
 23.05.  HOP SEM - HOP TAM Sezemice  24  SA2 - 9VD  9  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    SA2 - 3V    7
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  SA2-7  SA2 - 2V  7  7

 

Radmila Nováková + Aimy Vašata

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    SA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  SA2-4  SA2 - 13D  21  2
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  17  SA2 - dis    1

 

Radmila Nováková + Arny Katka z hor

 Dat.  Závod + místo  Jump.VET.  Agility VET.  Body
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  1/1  dis  7
 12.09.  MČR v agility Žamberk  2/5  5  10,25
   MČR v agility veteráni - 4. místo      

 

Lumír Vitha + Alba Vašata

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    SA2 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  SA2-3/20  SA2 - dis  13  4,6
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  3/18  SA2 - dis    5,72

 

Marek Novák + Maggie

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  SA2-9  SA2 - dis  dis  1
 05.09.  Fitmin cup Česká Třebová  6  SA2 -dis    1

 

Eva Loučková + Oriana Akumulator

 Dat.  Závod + místo Jump.  Zkouška  Agility  Body
 10.07.  OPSION 011 Dvůr Král. n.L.  dis  LA1 - dis  dis  1
 31.07.  Sirius cup Opatovice n.L.  dis  LA1 - 9VD  dis  4
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA1 - dis    1
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA1-dis  LA1 - dis  dis  1
 28.08.  Sárovecký Fin cup Vysoké Mýto  dis  LA1 - 4V  dis  6

 

Nikola Smolová + Dandy

 Dat.  Závod + místo  Jump.  Zkouška  Agility  Body
 12.06.  Sultán cup Rýzmburk  7  LA2 - dis  12  1
 13.08.  O pohár Fitmin Žamberk    LA2 - 10D    2
 14.08.  O pohár Fitmin Žamberk  LA2-4  LA2 - 10D  dis  2