Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2011

Natálie Dunglová a Dobby Dandy Fitmin
Dat. Závod + místo Jump. Zkouška LA2 Agility Body
29.1. OPSION 014 - Hradec Králové 9 dis dis  1
 7.5.  Hop sem, hop tam - Sezemice dis 2V  12  7
14.5. Opava dis dis    
      7D    2
15.5. Opava   3V    
      2V    13
28.5. Dolní Přím - Probluz 4 3V 2/16  12,8
23.7. Žamberk LA2-dis 2V 2/27  13,35
10.-11.9. MČR družstva Žamberk  dis    9  5
17.-18.9. MČR mládeže Praha jednotlivci  8    9  
  MČR mládeže Praha družstva        5
      CELKEM    59,15

 

Eva Vrkočová a Aneta Orlický poklad
Dat. Závod + místo Jump. Zkouška LA2 Agility Body
 20.3.  OPSION 016 - Hradec Králové  22  dis  dis  1
 23.4.  Zlatá překážka - Rozkoš  13  11BO  dis  1
 23.4.      12BO    
 24.4.  Zlatá překážka - Rozkoš  18  dis  dis  1
 1.5.  Jičín  6  dis  dis  1
 7.5.  Sezemice  17  4V  dis  7
  14.5.  MR pudlů  dis    17  
     dis      
 15.5.  MR pudlů  6    8  
   Mistrovské běhy  3/5    5  9,2
      MR celkem  4/5  
 4.6.  Rozkoš  dis  7V  dis  7
 5.6.  Rozkoš  dis  8BO  dis  1
 18.6.  Rychnov n. Kn.  dis  dis  dis  1
 25.6.  Rýzmburk  2/18  2V  2/18  18,8
 8.7.  Šumperk  4  dis  5  1
 23.7.  Žamberk LA2-dis  5D  5  2
 20.8.  Jičín  dis  dis LA2+3 8  1
 21.8.  Česká Třebová  dis  5VD  14  4
 27.8.  Vysoké Mýto  5  2VD  dis  4
 10.9.  MR - družstva Žamberk  dis    9  5
      CELKEM   65

 

Eva Vrkočová a Armina Bílý Bohém
 Dat.  Závod + místo  Jump. Zkouška LA2 Agility Body
 20.3.  OPSION 016 - Hradec Králové  dis  7D  6  2
 23.4.  Zlatá překážka - Rozkoš  8  dis  8  1
       dis    
24.4.  Zlatá překážka - Rozkoš  16  4V  19  7
 1.5.  Jičín  3/36  2V  5  12,44
 7.5.  Sezemice  dis  9V  dis  7
 14.5.  Praha - MR pudlů  3/20    7  
     dis      
 15.5.  Praha - MR pudlů  14    5  
   Mistrovské běhy  1/5    1/5  22,4
      MR celkem  1/5  30
 4.6.  Rozkoš  15  LA3 - 5D  8  2
 5.6.  Rozkoš  17  5VD  7  5
 18.6.  Rychnov n. Kn.  3/33  5D  dis  7,32
 23.6.  Rýzmburk  1/18  3VD  dis  12,08
 8.7.  Šumperk  dis  dis  3/13  5,52
 23.7.  Žamberk LA3-5  dis  7  1
 20.8.  Jičín  dis  8VD  LA2+3 7  5
 21.8.  Česká Třebová  dis  1BO  7  1
 27.8.  Vysoké Mýto  dis  4VD  6  5
 9.-10.9.  CACIAg Žamberk      4  
   MČR - družstva Žamberk dis    9  5
      CELKEM    130,76

 

Jitka Stejskalová a Maggie Family Citas
 Dat.  Závod + místo  Jump. Zkouška LA2 Agility Body
 7.5.  Sezemice  8  6V  dis  7
 18.6.  Rychnov n. Kn.  16  6VD  4  4
 17.7.  Smržovka    1V    7
       dis    
 23.7.  Žamberk  LA2-1/11  4VD  13  4
 21.8.  Česká Třebová  6  4VD  12  4
 15.10.  Hradec Králové  23  2V  dis  7
      CELKEM    33

 

Erika Keprtová a Vilibald Androis
 Dat.  Závod + místo  Jump. Zkouška SA2 Agility Body
 7.5.  Sezemice  5  dis  dis  1
 8.5.  Opatovice n.L.  6   2V  dis  7
 4.6.  Rozkoš  10  dis  12  1
 5.6.  Rozkoš  17  dis  dis  1
 12.6.  Východočeské mistrovství mládeže  3/4    1/4  11,4
       Součet  1/4  
 18.6.  Rychnov n.K.  dis  2VD  9  4
 25.6.  Rýzmburk  dis  3VD  3/17  8,68
 8.7.  Šumperk  11  2VD  9  4
 9.7.  Šumperk  2/18  dis  9  6,9
 23.7.  Žamberk  SA2-2/13  dis  5  5
 21.8.  Česká Třebová  dis  4VD  9  4
 27.8.  Vysoké Mýto  4  dis  5  1
17.-18.9.  MČR mládeže Praha jednotlivci  17    dis  5
17.-18.9.  MČR mládeže Praha družstva        
      CELKEM    59,98

 

Ondřej Vrkoč a Agility Černá Irupé
Datum Závod Jumping Zkouška MA3  Agility  Body
 23.4.  Zlatá překážka - Rozkoš  dis  1V  dis  17
       2V    
 24.4.  Zlatá překážka - Rozkoš  2/21  3V  dis  15,05
 1.5.  Jičín  11  dis  dis  1
 7.5.  Sezemice  1/9  1V  1/9  20,08
 4.6.  Rozkoš  3/22  3V  7  13,88
 5.6.  Rozkoš  dis  dis  dis  1
 18.6.  Rychnov n. Kn.  3/8  dis  1/8  11,08
 25.6.  Rýzmburk  1/10  dis  1/10  14,2
 23.7.  Žamberk  MA3-dis  dis  dis  1
 27.8.  Vysoké Mýto  1/10  dis  dis  7,6
 9.-10.9.  CACIAg Žamberk      10  5
   MČR Žamberk jednotlivci  dis    9  
      CELKEM    106,89

 

Miroslav Keprta a Archie Borimar

Datum Závod Jumping Zkouška SA1 Agility Body
 7.5.  Sezemice  17  3V  4  6
 8.5.  Opatovice n. L.  dis  dis  9  1
 4.6.  Rozkoš  16  5V  10  6
 5.6.  Rozkoš  12  3V  19  6
 18.6.  Rychnov n. Kn.  4  2V  7  6
 25.6.  Rýzmburk  4  3VD  5  4
 8.7.  Šumperk  5  2V  dis  6
 9.7.  Šumperk  4  1V  10  6
 23.7.  Žamberk  SA1-dis  2V  11  6
 21.8.  Česká Třebová  10  SA2 - dis  5  1
      přestup do SA2    10
      CELKEM    58

 

 

Tereza Dlouhá a Šery
Datum Závod Jumping Zkouška SA2 Agility  Body
 7.5.  Sezemice  7  4VD  9  4
 12.6.  Východočeské mistrovství mládeže  2/4    dis  6,2
 18.6.  Rychnov n. Kn.  3/25  3VD  8  9
 23.7.  Žamberk  SA2-4  dis  10  1
 21.8.  Česká Třebová  9  5D  6  2
      Celkem   22,2

 

Šárka Kovářová a Princess

Datum Závod Jumping Zkouška LA1 Agility Body
 18.6.  Rychnov n. Kn.  19  dis  dis  1
 25.6.  Rýzmburk  9  dis  dis  1
 8.7.  Šumperk  10  2VD  dis  4
 23.7.  Žamberk  LA1-dis  9BO  10  1
 21.8.  Česká Třebová  5  6BO  dis  1
       Celkem    8

 

Radmila Nováková a Alba Vašata
Datum Závod Jumping Zkouška SA1 Agility Body
 19.3.  OPSION 016  8  dis  dis  1
 9.4.  Praha - Kyje    dis    4
       13VD    
 18.6.  Rychnov n. Kn.  13  6V  dis  6
 23.7.  Žamberk  SA1-3/12  dis  25  4
 13.8.  Louny    14D  7  1
 14.8.  Louny    3V    5
   MR kníračů Louny  5    dis  5
 21.8.  Česká Třebová  dis  2V  14  5
 4.-5.9.  PAWC Holandsko  8/26  

 16/26

 
         dis  
      PAWC součet  14/26  20
      Celkem    51

 

Radmila Nováková a Arny Katka z hor (VETERÁN)

Datum Závod Jumping veterán Agility veterán Body
 19.3.  OPSION 016  1/1  dis  
 9.4.  Praha - Kyje  3/4  2/4  
 18.6.  Rychnov n. Kn.  dis  3/9  
 23.7.  Žamberk  dis  3/6  
 13.8.  Louny  2/2  1/2  
 14.8.  Louny  1/2  1/2  
 21.8.  Česká Třebová  1/2  dis  
 2.-4.9.  PAWC Holandsko  7/26  dis  
       12/26  
     PAWC součet  14/26  
 9.-11.9.  MČR veteráni SA  5/5  4/5  

 

Radmila Nováková a Joy Švarcava

Datum Závod Jumping Zkouška SA1 Agility Body
 13.8  Louny    dis    
 14.8.  Louny    6V    5
   MR kníračů Louny  dis    dis  5
 21.8.  Česká Třebová  dis  3V  dis  6
       CELKEM    16

 

Marek Novák a Maggie

Datum Závod Jumping Zkouška SA2 Agility Body
 12.6.  Východočeské mistrovství mládeže  4    2/4  6,2
       Součet  2/4  
 18.6.  Rychnov n.Kn.  2/25  7D  10 10,25
 23.7.  Žamberk  SA2-dis  5VD  6  4
 13.8.  Louny  4  4D  8  2
 14.8.  Louny  12  4VD  dis  4
 21.8.  Česká Třebová  dis  3VD  dis  4
       CELKEM    30,45

 

Gabriela Bubnová a Berný

Datum Závod Jumping Zkouška MA1 Agility Body
 15.10.  Hradec Králové  dis  2V  dis  6
       CELKEM    6

 

Nikola Smolová a Dandy

Datum Závod Jumping Zkouška LA2 Agility Body
 23.7.  Žamberk  LA2-3/11  dis  4  4
       CELKEM    4

 

Eva Loučková a Oriana Akumulator

Datum Závod Jumping Zkouška LA1 Agility Body
 23.7.  Žamberk  LA1-dis  dis  dis  1
      CELKEM    1

 

Zuzana Vítková a Focus Akumulator

Dat. Závod + místo Jump. Zkouška SA2 Agility Body
 7.5.  Sezemice  dis  1V  7  7
 12.6.  Východočeské mistrovství mládeže  1/4    dis  7,24
       Součet  3/4  
23.7.  Źamberk SA2-3/13  2V  7  10
       CELKEM    24,24