Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky agility 2012

Ondřej Vrkoč a Agility Černá Irupé
Datum Závod Jumping Zkouška MA3 Agility Body
28.4.- MR plemen - Skochovice J1dis   A1 dis 2
- 29.4.   J2 10/58   A2dis  
    J3 19/54      
1.5. Prvomájové - Jičín 1/21 2D 5/21 9,26
 12.5.-  CZECH OPEN - Skochovice  J1 3/14    A1 dis 11,12
 - 13.5.    J2 3/14    A2 6/14  
   družstva  dis    3/14  
 2.6.  Rarášek - Rychnov n.Kn.  1/9  dis  1/9 14,08
 16.6.-  OPSION 025 - Č. Skalice  5/15  dis  2/15 6,75
 - 17.6.    2/15  dis  5/15 6,75
 1.7.  Fitmin cup - Č. Třebová  3/13  dis  2/13 11,17
 28.7. O pohár Fitmin - Žamberk MA3 1/5  dis 5/14 6
 25.8. Fin cup - V. Mýto 1/19  dis 5/19 8,14
27.10.- PRAGIL - Skochovice 12/18 5V 4/13 14
- 28.10.   MA3 2/9      
    MA3 dis      
9.11.- CACIAg Liberec     9/29 1
- 11.11. - MČR Liberec - jednotlivci 13/57   dis 5
          95,27
 
Eva Vrkočová a Aneta Orlický poklad
Datum Závod Jumping Zkouška LA2 Agility Body
28.4.- MR pudlů Skochovice J1 dis   A1 34/121 5
- 29.4.   J2 dis   A2 dis  
    J3 44/119      
1.5. Prvomájové - Jičín 4/39 dis 16/39 1
2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn. 7/32 3VD 4/31 4
16.6.- OPSION 025 - Č. Skalice 13/39 8VD 12/36 4
- 17.6.   dis 5VD 11/40 4
1.7. Fitmin cup - Č. Třebová 4/20 2V 2/20 13
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk LA2 3/13 dis 5/38 4
18.8. O pohár PP - Jičín dis dis dis 1
25.8. Fin cup - V. Mýto 7/33 2VD dis 4
          40
 
 
Eva Vrkočová a Armina Bílý Bohém
Datum Závod Jumping Zkouška LA3 Agility Body
28.4. - MR pudlů Skochovice J1 dis   A1 dis 5
- 29.4.   J2 dis   A2 dis  
    J3 dis      
1.5. Prvomájové - Jičín 13/39 2V dis 9
2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn. dis 3VD 8/31 5
16.6. - OPSION 025 - Č. Skalice 5/39 5V 6/36 9
- 17.6.   8/39 2V 4/40 9
1.7. Fitmin cup - Č. Třebová 3/20 dis 1/20 13
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk LA3 dis dis 10/38 1
18.8. O pohár PP - Jičín 5/41 dis dis 1
25.8. Fin cup - V. Mýto dis 3VD 10/34 5
9.11. CACIAg Liberec     48/60 1
9.11. - MČR Liberec - družstva 12   5 5
- 11.11. MČR Liberec - jednotlivci 56/98   dis  
          63

 

Natálie Dunglová a Dobby Dandy Fitmin
Datum Závod Jumping Zkouška LA2 Agility Body
 24.3. OPSION 024 Hradec Králové  dis  6V  dis  7
19.5.- Miacis cup - Šumperk J I. dis   LA2 I. 7/8  5
- 20.5.   J II. 4/17   LA2 II. 3/8  
        LA2 III.dis  
        LA 7/17  
2.6. Hop sem, hop tam - Sezemice 8/31 dis 7/31  1
9.6. Východočeské mistr. mládeže 4/7   4/7  1
  - součet     4/7  
16.6.- OPSION 025 - Česká Skalice dis 10D 23/36  6
- 17.6.   11/39 7VD 23/40  
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk dis dis 13/38  1
8.9.- MČR mládeže - Píšťany jedn. 15/29   dis  5
- 9.9. družstva LA 4   3  
  družstva LA - celkově     3. místo!  
          26

 

 

Miroslav Keprta a Archie Borimar 
Datum Závod Jumping Zkouška SA2 Agility Body
25.3. OPSION 024 Hradec Králové  10/26  dis  10/25 1
1.5. Jičín - Prvomájové závody dis 1V 19/32 7
2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn. dis dis 4/24 1
28.7. Žamberk - O pohár Fitmin dis 1V 13/27 7
18.8. Jičín - O pohár Purina ProPlan dis 2V dis 7
25.8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP 3/26 1V dis 12,04
14.10. Hradec Králové - Blešno 5/31 2V 11/31 7
          42,04

 

Erika Keprtová a Vilibald Androis
Datum Závod Jumping Zkouška SA2 Agility Body
 25.3.  OPSION 024 Hradec Králové  dis  2V  12 7
1.5. Jičín - Prvomájové závody dis dis dis 1
2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn. 7/24 3V 11/24 7
9.6. Východočeské mistr. mládeže 1/5   1/5 13,6
  - součet 1/5      
1.7. Česká Třebová - Fitmin Cup 5/24 dis dis 1
28.7. Žamberk - O pohár Fitmin 4/13 2V 7/27 7
18.8. Jičín - O pohár Purina ProPlan 6/39 11D dis 2
25.8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP dis dis dis 1
8.9. - MČRM Píšťany - jednotlivci dis   dis 5
- 9.9. MČRM Píšťany - družstva dis   dis  
14.10. Hradec Králové - Blešno 7/31 7VD 13/31 4
          48,6
 
Tereza Dlouhá a Šery
Datum Závod Jumping Zkouška SA2 Agility Body
9.6. Východočeské mistr. mládeže 4/5   2/5 6,25
  - součet     2/5  
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk dis 3V 16/27 7
          13,25

 

Blanka Keprtová a Cora
Datum Závod Jumping Zkouška MA1 Agility Body
25.8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP 6/19 5V 10/19 6
14.10. Hradec Králové - Blešno dis dis dis 1
          7

 

Radmila Nováková a Joy Švarcava
Datum
Závod
Jumping Zkouška SA1 Agility Body
 22.1. OPSION 022 Hradec Králové  dis  2V  dis  6
 26.2. OPSION 023 Hradec Králové  9/13  dis  dis  1
 22.4.
Zvičinská jednička - Zdobín
SA1 -dis  dis    1
    SA1 - 5/14      
 2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn. dis dis dis  1
 1.7. Fitmin cup - Č. Třebová 8/24 dis dis  1
 28.7. O pohár Fitmin - Žamberk SA1-dis 4VD 17/27  4
4.8.- LVT + MČR kníračů Louny   4V    10
- 5.8.     10BO    
  MČR kníračů 5/11   4/11  
30.8.- PAWC WIEZE Belgie 7/25   16/25  20
- 2.9.   7/25      
  Celkově PAWC GRP4     5/25  
          44

 

Radmila Nováková a Alba Vašata
Datum Závod Jumping Zkouška A1 Agility Body
22.4. Zvičínská jednička - Zdobín  SA1 - 6/14 5VD   7
    SA1 - 3/14      
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk dis dis 10/27 1
4.8. - LVT + MČR kníračů Louny   6V   18,55
- 5.8.     8VD    
  MČR kníračů 2/11   7/11  
          26,55
 
Radmila Nováková a Arny Katka z hor (VETERÁN)
Datum Závod Jumping veterán Agility veterán
1.7. Fitmin cup - Č. Třebová 1/3 2/3
4.8.- LVT + MČR kníračů Louny 1/5 4/5
- 5.8.   3/3 1/3
9.11. MČR Liberec - veteráni dis 4/9

 

Marek Novák a Maggie
Datum Závod Jumping Zkouška SA2 Agility Body
22.1. OPSION 022 Hradec Králové  dis  dis  dis  1
26.2. OPSION 023 Hradec Králové  dis  4VD  dis  4
2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn.  dis  5VD  6/24  4
1.7. Fitmin cup - Č. Třebová  12/24  dis  dis  1
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk  dis  7V  dis  7
4.8.- LVT + MČR kníračů Louny  6/23  2V  9/20  11
- 5.8.    6/28  8VD  11/26  
          28
  
Jitka Stejskalová a Maggie Family Citas
Datum Závod Jumping Zkouška LA2 Agility Body
2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn. 8/31 4VD 5/31 4
1.7. Fitmin cup - Č. Třebová 12/20 7BO 8/20 1
15.7. Smržovka - Smržovský agi cup   dis   4
      2VD    
28.7. Žamberk - O pohár Fitmin LA2 dis dis dis 1
25.8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP 16/33 7D 21/33 2
          12
 
Šárka Kovářová a Princess
Datum Závod Jumping Zkouška LA1 Agility Body
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk  dis  dis  dis  1
25.8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP dis 7D 22/34  2
           3

 

Gabriela Bubnová a Berný
Datum Závod Jumping Zkouška MA1 Agility Body
2.6. Rarášek - Rychnov n.Kn.  3/9 2VD 4/9 8,36
1.7. Česká Třebová - Fitmin Cup 1/13 3V dis 12,78
28.7. Žamberk - O pohár Fitmin dis 2V 7/14 6
25.8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP dis 4V dis 6
14.10. Hradec Králové - Blešno 6/17 1V dis 6
          39,14

 

Nikola Martincová a Bára
Datum Závod Jumping Zkouška LA1 Agility Body
28.7. O pohár Fitmin - Žamberk  dis  dis  dis  1
25.8. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP dis dis 17/34  1
           2