Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky agility 2013

 
Ondřej Vrkoč a Agility Černá Irupé
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška MA3  Agility  Body
 9.3.  Jarní dvojzkoušky - H. Králové    1V    
       2V    17
23.3. Pučálka cup - Dolní Přím   3VD    
      3V    13
1.5. Prvomájové závody - Jičín 1/21 dis 3/20 13,06
4.5. - XIV. Zlatá překážka - Č. Skalice 1/17 dis 2/18  
- 5.5.   1/19 dis 3/19  26,82
15.6. -  OPSION 29 - Č. Skalice dis dis 1/17  
- 16.6.   2/19 3V dis  22,97
22.6. - Letní agility závdy - Žamberk 8/29   7/29  
- 23.6.   dis   10/30  
    7/29      
    7/27      2
29.6. Platinum cup - Dolní Přím 5/21 3D 1/20 9,2
30.6. FITMIN CUP - Česká Třebová 2/15 dis 6/16  6,75
3.8. O pohár Fitmin - Žamberk MA3 1/3 dis 5/8  7
24.8. O pohár PP - Jičin 8/17 dis 2/17  6,85
31.8. Fin Cup - Vysoké Mýto 1/14 1V 2/14  21,54
4.10. - CACIAg - Sázava     dis  
- 6.10. MČR Sázava - jednotlivci dis   10/62  5
12.10. Podzim 2013 - Blešno dis 1V 1/18  16,08
 14.12.  Arion cup - Dolní Přím  4/9    4/9  1
Celkem bodů: 168,27            
 
Eva Vrkočová a Armina Bílý Bohém
 Datum  Závod Jumping  Zkouška LA3  Agility  Body
 27.4. -  MR plemen - Praha  4/40    7/40  
 - 28.4.    25/40    dis  
    8/27      5
1.5. Prvomájové závody - Jičín 11/44 dis 9/43  1
4.5. - XIV. Zlatá překážka - Č. Skalice 3/34 3D dis  
- 5.5.   15/34 3VD dis 12,36
1.6. Miacis cup - Šumperk 9/26 2D    
      4VD    6
15.6. - OPSION 029 - Č. Skalice 4/45 dis 10/44  
- 16.6.   13/43 9BO 5/44  2
22.6. - Letní agility závody - Žamberk 24/60   dis  
- 23.6.   5/47   dis  
    29/62      
    19/45      2
30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová 3/21 2VD dis  9,84
3.8. O pohár Fitmin - Žamberk LA3 3/4 2D 10/24  6
24.8. O pohár PP - Jičín 10/38 3D 6/38  2
31.8. Fin Cup - Vysoké Mýto 18/35 2VD 15/35  5
12.10. Podrim 2013 - Blešno 8/48 dis 13/48  1
  Celkem bodů: 52,2            
 
Eva Vrkočová a Aneta Orlický poklad
 Datum  Závod Jumping  Zkouška LA2  Agility  Body
 27.4. -  MR plemen - Praha  5/40   dis  
 - 28.4.    5/40    dis  
    dis      5
1.5. Prvomájové závody - Jičín 9/44 4V dis  7
4.5. - XIV. Zlatá překážka - Č. Skalice 9/34 2V dis  
- 5.5.   3/34 1V 3/35  24,76
1.6. Miacis cup - Šumperk 5/26 5V    
      1V    13
15.6. - OPSION 029 - Č. Skalice dis dis 11/44  
- 16.6.   7/43 dis dis  2
22.6. - Letní agility závody - Žamberk dis   dis  
- 23.6.   dis   29/62  
    dis      
    dis      2
30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová 9/21 dis dis  1
3.8. O pohár Fitmin - Žamberk LA2 5/12 1V 11/24  7
24.8. O pohár PP - Jičín dis dis 12/38  1
31.8. Fin Cup - Vysoké Mýto 19/35 4VD 13/35  4
12.10. Podrim 2013 - Blešno 15/48 5VD dis  4
 Celkem bodů: 70,76         
 
Miroslav Keprta a Archie Borimar
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška SA3  Agility  Body
 9.3.  Jarní dvojzkoušky - H. Králové    8VD    
      dis   5
23.3. Pučálka cup - Dolní Přím   dis    
      dis    1
27.4. SIRIUS 2013 - O.n.Labem dis 4VD 11/19  5
4.5. - XIV. Zlatá překážka - Č. Skalice 8/22 dis 9/20  
- 5.5.   7/19 dis dis  2
1.6. Miacis cup - Šumperk 5/14 dis    
      dis    1
 Celkem bodů: 14            
 
Erika Keprtová a Vilibald Androis
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška SA2  Agility  Body
9.3. Jarní dvojzkoušky - H. Králové   3V    
      1V    13
23.3. Pučálka cup - Dolní Přím   3V    
      dis    7
27.4. SIRIUS 2013 - O.n.Labem 10/20 4VD 6/19  4
4.5. - XIV. Zlatá překážka - Č. Skalice 3/22 2V dis  
- 5.5.   5/19 dis 6/19  12,88
1.6. Miacis cup - Šumperk 4/14 2V    
      dis    7
2.6. Východočeské mistr. mládeže 2/5   3/5  
   - součet 3/5      10,45
 15.6. - OPSION 029 - Č. Skalice 5/32 dis  dis  
 - 16.6.   19/30  4V  20/30  8
30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová dis 1V 3/15  11,6
3.8. O pohár Fitmin - Žamberk SA2 1/9 2V dis  13
31.8. Fin Cup - Vysoké Mýto dis 1V 14/19  7
7.8. - MČRM Kroměříž - jednotlivci 8/30   -  
- 8.8. MČRM Kroměříž - družstva dis   -  5
           
      Zkouška SA3    
12.10. Podrim 2013 - Blešno 6/27 dis 12/27  1
+ 20 bodů za přestup do SA3            
Celekem bodů: 119,93             
          
Erika Keprtová a Archie Borimar
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška SA2  Agility  Body
 30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová 7/14 2V  dis  7
 3.8. O pohár Fitmin - Žamberk SA2 5/9 1V  4/25  7
7.8. - MČRM Kroměříž - jednotlivci 18/31    dis  
 - 8.8. MČRM Kroměříž - družstva 3/13    dis  5
           
 Celkem bodů: 19             
 
Blanka Keprtová a Cora
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška MA1  Agility  Body
23.3. Pučálka cup - Dolní Přím   dis    
      dis    1
27.4. SIRIUS 2013 - O.n.Labem dis 2D dis  2
4.5. - XIV. Zlatá překážka - Č. Skalice dis 3V 8/18  
- 5.5.   dis 3V 12/19  12
1.6. Miacis cup - Šumperk dis 1D    
      1VD    5
Celkem bodů: 20            
 
Gabriela Bubnová a Berný
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška MA2  Agility  Body
9.3. Jarní dvojzkoušky - H. Králové   dis    
      dis    1
23.3. Pučálka cup - Dolní Přím   dis    
      dis    1
1.6. Miacis cup - Šumperk 4/11 1V    
      2VD    10
30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová dis 1V 8/16  7
3.8. O pohár Fitmin - Žamberk MA2 dis 1V 1/8  13,48
31.8. Fin Cup - Vysoké Mýto 4/14 5VD 9/14  4
12.10. Podzim 2013 - Blešno 3/17 1V 3/18  16,4
 + 10 bodů za přestup do MA2            
Celkem bodů: 62,88            
Natálie Dunglová a Dobby Dandy Fitmin
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška LA2  Agility  Body
1.6. "HOP SEM - HOP TA" - Sezemice dis dis 3/35   6,4
 15.6. -  Jahodový pohár - Kladno  10/46 dis  dis  
- 16.6.    dis 2VD  dis  5
3.8. O pohár Fitimin -  Žamberk LA2 4/12 3VD dis  4
 Celkem bodů: 15,4            
 
Radmila Nováková a Joy Švarcava
 Datum  Závod Jumping  Zkouška SA1  Agility  Body
9.3. Jarní dvojzkoušky - H. Králové   1V    
      5V    11
 23.3. Pučálka cup - Dolní Přím   dis    
      dis   1
1.4. "Jelimánovy Jelikonoce" - Ratenice dis 2VD dis 4
20.4. Zvičínská jednička - Zdobín SA1 dis dis    
     SA1 12/13     1
30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová dis 1VD 7/15 4
28.7. OPSION EO - Havlovice   1V    
      dis    6
3.8. O pohár Fitmin - Žamberk SA1 1/6 dis dis  6
 5.9. -  PAWC - Gyula, Maďarsko 5/13    6/13  
 - 8.9.   dis      
  Celkově PAWC GRP4      8/13 20
Celkem bodů: 53            
 
Marek Novák a Meggie
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška SA2  Agility  Body
1.4. "Jelimánovy Jelikonoce" - Ratenice dis 4VD dis 4
           
      Veterán SA    
30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová 1/2   dis --
 Celkem bodů: 4           
 
Jitka Stejskalová a Maggie Family Citas
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška LA2  Agility  Body
30.6. FITMIN CUP - Č. Třebová 4/21 dis  8/22  1
 3.8. O pohár Fitimin -  Žamberk LA2 9/12 dis 12/24  1
31.8. Fin Cup - Vysoké Mýto dis 2VD 20/35  4
Celkem bodů: 6            
 
Tereza Dlouhá a Flower
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška LA1  Agility  Body
2.6. Východočeské mistr. mládeže dis   dis  
  -- součet dis     1
3.8. O pohár Fitimin -  Žamberk LA1 4/8 dis dis 1
 Celkem bodů: 2            
Tereza Dlouhá a Šery
 Datum  Závod  Jumping  Zkouška SA2  Agility  Body
2.6. Východočeské mistr. mládeže dis   4/5  
  -- součet       1
3.8. O pohár Fitimin -  Žamberk SA2 dis 3VD 5/25 4
 Celkem bodů: 5            
Nikola Martincová a Bára
 Datum  Závod  Jumping Zkouška LA1  Agility  Body
 31.8.  Fin Cup - Vysoké Mýto  dis  9VD  dis  4
           
  Celkem bodů: 4