Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy - sportovní výcvik - 2010

ROK 2010:

 

Vánoční obranářský závod - 11.12.2010

Kategorie ZZO:
Hanyk Jiří a Anni od Bílé panenky (BŠO) - 14.místo

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 5.místo
Chmelíčková Sylvie a Basty (boxer) - 6.místo

Kategorie ZVV1 + IPO1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO) - 4.místo

Kategorie IPO3:
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 2. místo
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 4.místo
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 6.místo
 

Moravskotřebovský závod - 13.11.2010

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 3.místo (46,47)
Chmelíčková Sylvie a Basty (boxer) - 6.místo (44,43)

Kategorie ZVV1 + IPO1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO)- 3.místo (80,89)

Kategorie IPO3:
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 2. místo (88,91) + nej.obrana
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 3.místo (88,89)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 6.místo (83,71)


O pohár 28. října Náchod - 24.10.2010

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 5.místo
 

Kyšperská noc letohrad - 23.10.2010

Kategorie ZM:
Chmelíčková Sylvie a Basty - 3.místo
Nováková Radmila a Brita  - 7.místo
 

Třebovská stopa - 2.10.2010

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 1.místo (49,45)
Hanyk Jiří a Anni od Bílé panenky (BŠO) - 3.místo (44,42)

Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO)- 5.místo (90,93)


Lanškrounský korbel - 25.9.2010

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 3.místo (45,41)
Chmelíčková Sylvie a Basty - 4.místo (46,40)

Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox (NO)- 1.místo (93,91) - Absolutní vítěz

 
O pohár města Jaroměře- 25.9.2010

Kategorie IPO3:
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 2. místo (98,80,85)

  
Svitavský závod - Svitavy- 22.5.2010

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 3.místo (42,41)

Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo (84,80)
 

Obranářský závod - Ústí nad Orlicí - 8.5.2010

Kategorie ZZO:
Hanyk Jiří a Anni od Bílé panenky (BŠO) - 7.místo (46b.)
Hanyková Hana a Ittie Acabo Czech (BŠO) - 12.místo (34b.)

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 3.místo (45,41)
Chmelíčková Sylvie a Basty - 4.místo (42,43)

Kategorie IPO3:
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 2. místo (87,92)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo (86,88)
   

Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2010 Č.Třebová - 17.-18.4.2010
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 14.místo (94,83,85)
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 17.místo (86,88,80)
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 31. místo (24,83,87)

Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2010 Staňkov - 3.-4.4.2010
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 36.místo (25,78,77)
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 37.místo (96,83,0)