Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy sportovní výcvik 2011

ROK 2011:


Vánoční obranářský závod - 10.12.2011

Kategorie ZZO:
Divíšek Pavel a Max - 5. místo
Trýbová Jindřiška a Bety - 13. místo

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 3. místo

Kategorie ZVV1:
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox (boxer) - 4.místo

Kategorie IPO3 + ZVV2:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 5.místo 
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 7místo
 

Moravskotřebovský závod - 19.11.2011

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 1. místo

Kategorie ZVV1:
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox (boxer) - 4.místo

Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 3. místo
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 5.místo 
Vrkoč Ivan a Rommi Niox(NO) - 6. místo 


Mistrovství republiky IPO3 Jaroměř - Smiřice - 22.-23.10.2011 
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 23. místo (94,85,82)


Kyšperská noc - Letohrad - 15.10.2011

Kategorie ZZO:
Nováková Radmila a Joy Švarcava - 4.- 5. místo

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 4. místo
 

Kategorie ZVV1:
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox (boxer) - 4.místo
 
Kategorie ZVV2:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox(NO) - 2. místo
Muláčková Milada a Wirgie z Třešňáku (NO) - 3. místo

Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 2. místo
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 4. místo
 

Třebovská stopa - Č.Třebová Podhorka - 1.10.2011

Kategorie ZZO:
Nováková Radmila a Joy - 6. místo

Kategorie ZM:
Nováková Radmila a Brita - 2. místo
Hanyk Jiří a Anni od Bílé panenky - 3.místo 

Kategorie ZVV2:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox(NO) - 5. místo

Kategorie IPO3:
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 1.místo
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 2.místo 
 

CACIT Dobříš IPO3 - 22.-24.7.2011
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 7. místo (91,85,91)
 

Choceňský obranářský závod - 18.6.2011

Kategorie ZM:
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox (boxer) - 2. místo

Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox(NO) - 1. místo a nejlepší hladké zadržení
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo a nejlepší kontrolní výkon
Muláčková Milada a Wirgie z Třešňáku (NO) - 4místo

 

Memoriál Jana Křiklavy - Vysoké Mýto - 11.6.2011

Kategorie ZM:
Chmelíčková Sylvie a Basty Herybox (boxer) - 4. místo (P45, O46)

Kategorie ZVV1:
Muláčková Milada a Wirgie z Třešňáku (NO) - 1. místo (P90, O96)
Vrkoč Ivan a Rommi Niox(NO) - 2. místo (P88, O95)

 

Speciál Javorka - Č. Třebová - 14.5.2011

Kategorie ZVV1:
Vrkoč Ivan a Rommi Niox(NO) - 1. místo (P89, O96) a nejlepší obrana

Kategorie IPO3:
Štěpánková Naďa a Jane Kateko (NO) - 3.místo (S94, P78)
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 4.místo (P60, O88)


Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2011 Třinec - 30.4-1.5.2011
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 27.místo (87,77,78) 

Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 201 Volenice - 23.-24.4.2011
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 15. místo (92,79,81)

Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2011 Staňkov - 16.-17.4.2011
Štěpánek Zdeněk a Nika Niox (NO) - 30.místo (96,81,70)

Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR 2011 Roudnice n.L. - 9.-10.4.2011
Beranová Eva a Alexia Laperys(NO) - 11.místo (93,77,76) a 2. nejlepší stopa závodu